The big and great university
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Единствената,най-важна моя особа...

Go down

Единствената,най-важна моя особа... Empty Единствената,най-важна моя особа...

Писане  prof. Faris Съб Ное 06, 2010 1:24 am

Не знам длаи се отваря нова тема,или....обаче реших да се представя първа Smile

Казвам се Красимира,накратко Краси,на 13 години съм,от град Варна,но в момента живея в Германия,но уча в американско училище,тъй че засега не уча никъв немски Wink открай време се знае че съм музикална драма кралица Cool какво друго...оо да,мразя да рисувам,но съм супер заинтересована в езиците Smile иии съм зодия Близнаци,макар за жалост близнак да нямам,само една крива 24 годишна сестра Smile учех в Българиа до средата на четвърти клас,след което се преместих във Хюстън,Текса,а после в Чикаго,Илинойс,после уж щявх да живея в Ричмънд,Вирджиня,но малко неочаквано се преместихме в Германия Smile
В училишще съм си отличниче,макар и да съм малко самотно...но то няма лошо,винаги намирма компания ако не ми харесва усмаотението,а на обяд винаги съм с русокосата ми приятелка,която макар да не е супер,все пак е нещо Smile атлетична съм...донякъде...малко бавно научавам някои от спортовете,но мога да стана доста добра.Особено по ски и плуване съм шест,макар да не съм карала ски от няйъде 3-4 години Sad падам си малко мазохист,или по-точно като ме боли нещо си траям там Smile много често ме подценяват,особено нивото ми на интелигентност-всички си мислят,че као съм на 13 съм някакво тъпо лапенце...ама какво да се прави..
Такам...аз съм голям фен на коката,това да се знае-и не,не кокаин,кола бе Wink нещо наскоро се позапалих и по чая,особено ментовият,ягодовият и малиновият Smile Обожавам шоколадът,а за сладоледът...сигурно ви стана ясно Wink Падам си месояд-пилета при мене не щете,ще ги излапам Smile обичам да нервя вторият си баща-това естествено е всекидневно хоби Wink и той мен ме нерви три пъти повече,но какво да се прави...любимате ми актриси са Джулия Робъртс и Даян Кийтън(знам,старички са,но за качествени Wink ) а като любима певица...Марая Кери,Майли Сайръс иии донякъде Джъстин Бийбър Smile
Иии...тъй...след като сигурно съм ви приспала с моята приказка,нека ви кажа лека нощ,затварям корицата на тази страница,прозявам се,и се пъхам под завивките Smile

prof. Faris
Професор
Професор

Брой мнения : 6
Join date : 06.11.2010
Age : 26

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите